Moja ponuka

POBYTY

POBYT MATKA ŽENOU

JARNÝ POBYT – apríl 2019
LETNÝ POBYT – jún 2019

Pobyt pre matky s deťmi.

Aj keď byť matkou je úžasné, rozhodli sme sa zorganizovať pobyt v objatí ticha stredného Slovenska, kde by sme sa stretli, oddýchli si, vypli kolotoč každodenných povinností našich domovov a inšpirovali sa ako matky a ženy navzájom. Aby sme načerpali energiu pri precítení, aké dokonale ženy stále sme, keďže sa nám stane, že pod tiažou povinností a života v na to zabúdame. Vzniká s vďakou, že som sa stala matkou a je úžasné takto prispieť svojou kvapkou týmto pobytom k podpore nás žien matiek. Stretávame sa s inými maminami a cítime ako je dôležitá vzájomná podpora, pretože sa každá staráme o svoje dieťa ako najlepšie vieme a to nás spája. Poďme spolu vypnúť hlavu, do ktorej dostávame informácie z okolia a precíťme odpovede na otázky zo svojho vnútra, pretože verím, že práve tam sa skrývajú. A v tichu prírody v bezpečnom prostredí obklopené inými ženami ich spolu budeme odokrývať. ️Spolu s  našimi deťmi.

Na oddych pre dušu i  telo vás bude sprevádzať Zuzana Hazuchová a Alexandra Zimanová. O  sprievodný program vašich deťúreniec sa bude starať Pavlínka Pavlíková 

PROGRAM:
Zuzkin program bude koncipovaný cez postupné doznievanie základných tém v nás. Bude sa prispôsobovať atmosfére v skupine a otázkam, ktoré sa nám budú postupne cez základné témy otvárať: Detstvo, dievča a ich význam v živote dospelých žien, menštruácia a prerod v ženu, pôrod a prerod v matku, vnútorná múdrosť žien, jej prenesenie do bežného života cez naše vzťahy, materstvo a poslanie. Jemnosť, láska, intuícia a zraniteľnosť v živote ženy. Program bude skupinový, no zároveň citlivo individuálny, ku každej z nás. Saška sa s vami podelí o svoje hodiny jogy podľa toho ako to budete cítiť. Bude možnosť cvičiť vonku v  prírode aj v

vnútri. Pozície budú určené pre každú z vás, úplné začiatočníčky aj pokročilé. Pôjdeme v jemnosti a láske k svojmu telu. Každé ráno môžeme pozdraviť slnko a začať pozíciami na naštartovanie dňa a večer budeme meditovať za pomoci nástrojov, tibetskej misky, zvonkohry, dažďovej palice. Joga a meditácia v lone prírody bude krásna a čarovná. Z tohto zážitku môžeme čerpať celé leto.
Cez hry, tanec, rituály, zdieľanie, hudbu, tvorivú skupinovú prácu postupne prejdeme so Zuzkou dôležitými témami v živote ženy. Cez jogové cvičenia a hudobné meditácie inšpirované Saškou samotnou, precítime a rozhýbeme svoje telá a dodáme im potrebnú energiu a pozornosť.

Program bude rozdelený do blokov: 2 hodiny dopoludnia, 2 hodiny popoludní, 2 hodiny večer. Pôjdeme však v komornej atmosfére, čisto ženským princípom, v závislosti od našej nálady, pocitov a aktuálnych potrieb. Zvyšok pobytu budeme mať možnosť zdieľať s inými ženami, objavovať čaro prírody, samé seba a seba navzájom. Saška aj Zuzka budú pre vás k dispozícii počas celého pobytu. Už len im dovoliť pootvoriť dvere do vašej krásnej ženskej duše a nájsť tam seba a svoje divoké ženské JA…..
Počet miest limitovaný.

Prihlasovanie a prípadné otázky, s ktorými neváhajte
kontaktovať Pavlínku: pavlikova.pavlina@gmail.com
0918/ 279 234
FB: Pavlína Pavlíková 
Tešíme sa na vás, Pavlínka, Saška, Zuzka

EXOTICKÁ CESTA ŽENY – zážitkový pobyt

Milé ženy, pozývame vás na zážitkový ženský pobyt v lone nádhernej prírody, Kráľová pri Zvolene, na tému ženská spiritualita, autentickosť, sexualita a cesta k sebe samej. Ak túžiš nájsť skryté dary o ktorých ani nevieš, túžiš objaviť orgazmický potenciál svojho tela a hľadáš skutočné naplnenie a otvorenie sa láske, slobode, kráse a múdrosti…? Tak si na správnom mieste. Ochutnávka toho ako sa dá pracovať pomocou pohybových meditácií, spontánneho divokého tanca, pravdivého zdieľania, dychových cvičení, posvätných rituálov, liečivého vedomého dotyku či odblokovania čakier a energií v tele premeniť život a objaviť v ňom nový rozmer a kvality. Pozrieme sa aj na bloky a programy, ktoré vám stoja v ceste za životom, po ktorom túžite. Naučíme sa využívať tvorivú energiu na dosiahnutie vyšších stavov vedomia a uvedomenie si seba ako božskej bytosti. Povedieme vás k prijatiu všetkého čo je ale zároveň prijatie toho čo to čo žijeme je v našej moci a život si tvoríme sami.

Môžete sa tešiť na prácu:

 • S energiou v tele
 • S podvedomím, exaktné ukážky rušenia starých nefunkčných vzorcov v oblasti sexuality a partnerských vzťahov
 • Naladenie sa na seba, naše telo, posvätný chrám:
 • cez tanec
 • pohybové meditácie
 • Aromaterapiu a je pôsobenie na emočnú rovinu
 • Hlboké precítenie seba, svojho tela a dotyku
 • zážitok základného tantra učenia a prácu s dychom
 • krátke priblíženie exotickej Srí Lanky a jej pulzujúcej energie v súvislosti so ženstvom
 • ochutnávka rituálu ženstva
 • liečivý tanec vnútorného chrámu
Zuzana Hazuchová a Katarína Konopková – organizátorky

kontaktné osoby + prihlasovanie: Zuzana Hazuchová  alebo Katarína Konopková 0918 420 441, FB Luna- Nový začiatok, luna.novyzaciatok@gmail.com 

FESTIVALY - teším sa na:

DRIENOK 2019

FESTIVAL 10 ŽIEN 2019

FESTIVALY:

DRIENOK 2018

Festival 10 Žien