Napísali mi ...

„To bol taký zážitok, ktorý je mi ťažko opísať. Zažila som oveľa viac, než som čakala. Vedela som zhruba čo potrebujem, ale nemala som jasnú predstavu čo sa udeje. Určite som dostala čo som čakala ale určite ešte oveľa. Bolo to niečo neskutočné, neuveriteľné, skoro až neopísateľné ale napriek tomu že v mojom živote nastali konkrétne uchopiteľné zmeny a som za to veľmi vďačná.“
Zuzana, Bratislava, Individuálna terapia 

„Páči sa mi, že sa netváriš ako matka predstavená, terapie s Tebou sú pre mňa astrálny zážitok, nezabudnuteľný a neopísateľný...... dala si mi lásku, vzala mi boľavú minulosť. Pre mňa sa odlišuješ svojím prvým pohľadom na človeka, ten krásny úprimný pohľad do očí, na ten nikdy nezabudnem. Celá terapia bol jeden wow moment pre mňa. Nečakala som nič a dostala som strašne veľa. Doporučujem Zuzku všetkým ľuďom naokolo ako sa len dá, s čistej hĺbky svojho srdca.“
Saška, Martin, Individuálna terapia

„Zuzi Ty si génius , Milujem Ťa!
To objatie 9 ročného opusteného chlapca smutného v detskej izbe bolo posledným zo skladačky cesty ku šťastiu. Úžasná sila. Celý život mi začal fungovať. Ďakujem.“
Peter, Banská Bystrica, Individuálna terapia

„Už som zažila nejaké terapie, no so Zuzkou som prvýkrát cítila, že ide až do najhlbšieho miesta tej témy a že je to vyliečené. Proste, že za týmto si môžem urobiť fajku. Najviac sa mi páčilo, že som hovorila pravdu ako to mám. Pravdu ktorá bola odhalená, až sa chce z toho človeku grcať, až to nakoniec prijme. O terapii som už hneď rozprávala niekoľko ľuďom, a hlavne pretože cítim veľký krok v pred.“
Paula, Čierny Balog, Individuálna terapia

„Zuzka....tieto riadky píšem so zavretými očami, ale otvoreným srdcom...keď hlava počúva srdce a srdce dáva hlave len signály....keď ponorená dovnútra sedím v skutočnosti na terase pri hojdačke pod lesom... Zuzka si žena na správnom mieste a v správnom čase... Viem, že naše stretnutie nebola náhoda, už pri prvom stretnutí som vedela, že Ťa chcem vidieť znova.. máš v sebe múdrosť, niečo magické a dar, ktorý v ľuďoch odkrýva a vyťahuje na povrch to, čo oslobodzuje, dáva čistý vzduch, dáva pocit SLOBODY.. odhadzujem pri Tebe staré putá a čo je na tebe najkrajšie je, že aj bez hodnotenia si človek môže pri tebe prežiť búrku, po ktorej vychádza slnko a mier. Darí sa ti to s noblesou, asi v tom bude tvoj obrovský dar pokory. S veľkým objatím, silným stiskom a prianím toho najlepšieho na ceste životom Zuzka.“
Janka, Martin, Individuálna terapia

„Zažila dosť takýchto veci – rozdiel ešte nikdy na mňa nikto tak nekričal a  bol to ten zlomový moment sa tam vrátiť a  dostať zo seba ten hlas. Že to potrebujem, potrebujem tak zažiť takto silno neviem ti to opísať, že také niečo je možne, strašne dôležite. Kadečo som už zažila. Ani si nepamätám takú prácu s  hudbou a  s bubnami, čo všetko používaš, čo mi pomohlo sa úplne odpojiť do toho čo bolo a vrátiť sa tam, kde som nechala uväznený kus samej seba. Strašne silný zážitok.“
Andrea, Martin, Individuálna terapia

„Ahoj Zuzi, 
Ty mi píšeš presne v pravý čas. Včera sme si mysleli, že nám odtiekla voda, tak sme pomaličky odišli do pôrodnice. Keďže zavreli Štiavnicu, rozhodli sme sa pre Levice. Čím ďalej zisťujem, že zlá voľba. Čo nám odtieklo nebola plodová voda ale len nejaký výtok a zátka - od včera 16:00 som tu.

Už si nás tu nechávajú a čakáme. Zatiaľ odolávam tlakom na vyvolávačku. Aj keď mi tvrdia, že som týždeň po termíne - podľa mojich výpočtov, podľa veľkosti bábätka a MOJICH POCITOV ešte nie je čas. Zuzi, je to neuveriteľné ...Inokedy by som už asi dávno poslúchla doktora - ten môj ma posielal do nemocnice už minulý štvrtok na vyvolávačku. Ale niečo mi dodáva odvahu - vždy si spomeniem na Teba! Cítim že maličká je v poriadku. Viem, že je všetko tak ako má byť.

Ani nevieš aká som Ti vďačná. Cely týždeň som sa mala dobre, bola som doma, chodila veľa na vzduch na prechádzky.

Tak verím, že sa to čo najskôr rozbehne, nechávam to na maličkú a na moje telo. Veľa  oddychujem a spím - neviem ako toľko dokážem spať. Zuzi veľmi ďakujem! Zmenila si nám život. Napíšem ti po.“
Maťa, Zarka a Tino 

„Zuzanka milovaná,

prepáč, že odpisujem až teraz, ale od semináru sa mi začali diať tak šialené veci...že som sa sama štípala, ci sa mi to nezdá a či som naozaj v poriadku 🙂 a dala som si trochu času, kým som si nebola istá, aký dosah mal seminár.

Chcem Ti ešte raz nesmierne PODAKOVAŤ, za tvoju prácu, prístup, láskavosť, vieru, pokoru, mudrosť a nádherné vedomie, ktoré sprevádza Tvoju vzácnu dušu. Bolo úžasné Ťa pozorovať, ako to robíš fantasticky, so srdcom a absolútnym odovzdaním. Nesmierne si VÁŽIM Tvoju prácu...a vobec to, že som si venovala Tvoj seminár a Ty takéto krásne veci robíš. Áno je to tam 🙂 presne do 7 dní od semináru som vstúpila do vzťahu...anoooo, že čožeeeeeeeeeeeeeee :). Vzťahu, ktorý je pre mna vzácny, mimoriadny a nádherný...s mužom, ktorý ma 10 rokov pozná a vždy kružil okolo mna ako anjel strážny. Ideme spolu tvorit, zdielať, učiť sa, podporovať sa...milovať. Zapadáme do seba ako pazzle 🙂 A ja mám prvý krát pocit, že som naozaj milovaná a videná. 

Odpadávam, lebo sa do mňa zamiloval už skôr, len čakal na správny čas mi to povedať a ja som ho pred tým vôbec nevidela...a jeho slová boli totálne v súlade s tým, aké som vyslovila na Tvojom seminári, čo vlastne vo vzťahu hľadám. Takže dovi dopo 🙂 všetko to proste krásne ladí...A ja ďakujem za Tvoj docvak v mojej duši, aby sa otvorila a nasmerovala tam kam má...

Joooooooj....ľuuubkám Ťa veľmo moc....a želám všetko dobré a parádne...nech Ta sprevádza 🙂

Ak budeš mať nejaký další kurzík, prepošli, zadieľam a napíšem odporúčania...nech sa všetko rozhýbe, prelieči 🙂 Takéto veci a Tvoja práca sa proste musia šíriť !!!
Zuzka, Piešťany, seminár SOM SINGLE

„Zuzku môžem len odporúčať, bolo to peckové a oveľa oveľa viac ako len o práci a peniazoch...“
Janka, Banská Bystrica, seminár WORK RESTART

„Zuzku priznám sa, poznám už dlhšie, no zažila som ju na seminári Work restart a to, čo som zažila som vôbec nečakala.
Oceňujem, že to bola malá skupinka, kde sa veľmi dobre pracovalo s individuálnym prístupom. Je vidieť, že Zuzka prešla mnohými spôsobmi terapií, teórií, seminárov, duchovného i fyzického liečenia a spolu s jej pragmatickým a praktickým vnímaním vecí to pre mňa dávalo jeden ucelený balík terapií, informácií, výsledkov a praxe zároveň. Pre mňa z toho vyšlo, že to čo robí, dáva zmysel a v každej technike našla úplne individuálny prístup pre každého, vlastne za pochodu, riešila veci tak ako vznikali. To je ten talent, ktorý sa nedá naučiť.

V podstate vyskladala rôzne terapeutické postupy a techniky, z nich si vyskladala to svoje, svoj systém a ten si prispôsobila na konkrétneho človeka.

Ak by som mala túto akciu niekomu odporučiť, tak asi takto. Pre mňa ako pragmatickú a praktickú ženu, som tu prišla na dôležitú vec. Aby som dosiahla výsledky v reálnom živote, je oveľa viac potrebné pracovať na tom duchovnom, vnútornom, čo bolo to, prečo to nefungovalo. Mám za sebou dlhoročnú prácu vo farmaceutických firmách, absolvovala som preto veľké množstvo praktických školení a mala som množstvo teoretických informácií. Tu som zistila, aké je dôležité prestriedať „aktivity“. Pre tých, čo pracujú s obchodnými praktikami je dôležitá práca so sebou samým a pre tých, čo pracujú so sebou príliš duchovne, je zase oveľa prínosnejšia pragmatickosť a obchodnícky pohľad na vec, ktorý sme tam dostali. Keďže je to niečo úplne iné, veľmi mu to pomôže v praktickom živote. Pre mňa to tak bolo. Seminár odporúčam ľuďom s reálneho života a biznisu. Ak ste už skúsili veľa obchodných školení a teoretických informácií o tom ako žiť, zarábať a pracovať tak ako chcete a stále vám to nefunguje, toto je seminár pre vás. Ak patríte do skupiny ľudí, ktorí majú chuť podnikať a máte za sebou veľa kurzov a stále sa necítite kompetentný, určite je to workshop pre vás, pretože je to úplne iný spôsob ako v podnikaní napredovať.

Ak patríte do skupiny z tej mne vzdialenejšej ezoterickej oblasti, tak vás prekvapí iná práca so sebou, než na akú ste zvyknutí a praktické informácie a kroky vám doplnia duchovný pohľad v praktickej rovine. Bolo tam veľa praktických vecí. Treba sa nimi ale nechať viesť, čo asi tiež nie je pre každého jednoduché, pustiť sa do toho a pozrieť sa na veci inak ako ste boli doteraz zvyknutí.

Obidvom skupinám sa tak udejú veci, o ktorých ani nebudú tušiť, že majú súvislosť, na druhej strane sa obidve skupiny stretnú, spriatelia a odovzdajú si iný pohľad na život.

Tiež sa mi páčilo, že keď sa chcel niekto príliš „ patlať „ v tom svojom probléme, odhalila to, nedala mu šancu a išla proste ďalej. Tiež, keď niekto išiel vo svojom alebo nechcel veci pustiť, nepresviedčala ho o svojej pravde ale nechala to rozhodnutie aj s jeho názormi na ňom. Výsledok je ale podľa mňa zaručený, keď sa do toho naozaj pustíte. Nie s myšlienkami, čo ja už všetko viem, ale, toto už nechcem a rozhodnete sa tam. Má to obrovský efekt. Lebo rozhodnutie je na každom z nás. Ani ideálny lektor ho za nás nemôže urobiť.

Na druhej strane musím povedať, že workshop bol veľmi náročný. Zuzka sa veľmi nepríjemnými otázkami dostávala na koreň veci. Nie je to prechádzka ružovou záhradou. A práve človek, ktorý to takto zoberie má z toho najväčší osoh. Naozaj do toho ísť, lebo to čo tam človek o sebe zistil, čo pustil, mu skutočne zo života odišlo a svoje sny môže realizovať úplne inak.

Z pragmatického hľadiska som zistila, že sa mi dejú v živote veci, o ktorých som len snívala. Dejú sa mi a skutočne som s nimi začala v praxi pracovať a zrealizovalo sa to. Toto bude asi úsmevné, ale z matematického hľadiska u mňa úspešnosť akcia verzus reakcia sa významne posunula po 2 mesiacoch po workshope ku 100%.

Odznejú veci, ktoré ste už možno počuli, možno ste cítili, že tak sú, ale na tomto worskope ich zažijete úplne komplexne ako celok prevedený do praxe.
Gabika, Košice Seminár WORK RESTART

„Seminár sa odlišuje asi všetkým čo som doteraz zažila. Bolo to síce o peniazoch a práci ale snáď zo všetkých možných strán. Najúžasnejšie na tom bolo, že to nebolo len všeobecne o peniazoch ale, čo konkrétne ohľadom peňazí a práce si človek v sebe nesie. Každý dostal kľúč akoby šitý na mieru, čo dosiahnuť chce a môže. Bolo to veľmi o individuálnom prístupe, neboli to len nejaké všeobecné rady ako sa stať milionárom, ktoré vlastne nefungujú, lebo tam máme práve to svoje. Tam som to pochopila. Boli to rôznorodé aktivity, o práci a peniazoch, ktoré mi ukázali, čo konkrétne potrebujem ja, aby tie všeobecné rady mohli fungovať. Keby som si vypočula bežný seminár, čo mám robiť, zostalo by to na povrchu a nežila by som tým tak ako teraz. A naozaj sa mi riadne veľa vecí v živote zmenilo.

Stále som bola v strehu a nečakala, kedy to už skončí. Naopak som si hovorila, no toto bolo waw, čo ďalšie ešte príde ? Ale nebolo to tými cvičeniami, ale ty máš taký dar, naladiť sa na človeka a zistiť čo práve on potrebuje vyriešiť. Neviem, ako si to celé dala dokopy, ale mne to totálne sadlo a vytiahla si zo mňa všetko čo bolo treba.

Bolo tam niekoľko úžasných momentov, ktoré mi otvorili oči... Pritom ani ja som ich nikdy o  o sebe ani netušila. Tam som prišla na to, že práve tie mi bránia žiť tak ako chcem, mať toľko peňazí koľko chcem a takú prácu akú chcem.

Na druhej strane si dokázala byť veľmi pragmatická a zamerala si ma na to, čo skutočne chcem a nie na zbytočnosti. Na jednej strane mi dal workshop možnosť nazrieť do svojho vnútra, nájsť a odstrániť nepotrebné, na druhej strane pochopiť súvislosti, prečo som v živote nevedela urobiť to a to, aj keď som veľmi chcela a spraviť reálne kroky v reálnom živote. Čiže zároveň program zahŕňal veľa pragmatických a praktických vecí, bolo to proste prepojenie „duchovného“ a „svetského“. Materiálneho a duchovného. Nebolo to len „uletené“ ale zároveň uvedené do reality. Nebolo to, že prajme si niečo pekné a to sa stane ale konkrétne kroky, PREČO to bude fungovať. Komplet. S takýmto prístupom som sa ešte nestretla. Kompletná skladačka.
Fakt ďakujem.

Zuzka Banská Bystrica seminár WORK RESTART

„Úžasná žena, ktorá disponuje silnou energiou, s plamienkami v očiach. Vie sa úplne zapáliť pre vec. Chce a robí to rada, ako pomáha druhým.
Je to veľmi vzdelaná žena, ktorá teóriu dáva do praxe a veľmi pekne to vie vysvetliť. Má niekoľko papierov o vzdelaní , no pre mňa sú to len papiere, podstatné je aká je ... že je to vedomá žena, u ktorej som stále našiel prijatie pochopenie a radu ako ďalej.
Posilní ducha aj myseľ. Riadne špecifické je, že teóriu, ktorú nájdete všade, dokáže dať naozaj do praxe, to potrebujeme všetci.
Prečo Zuzka ...lebo Zuzana Hazuchová je fakt kompletný balíček...“
Tomáš, Bardejov, seminár WORK RESTART

„Zuzka je úžasná žena a ideálna lektorka a celým tréningom sa niesla vyvážená kombinácia týchto dvoch osobností. Na jednej strane veľmi jasná a pragmatická štruktúra s presne definovaným cieľom dávala počas školenia pocit stability a istoty aj pre naše "mužské "mozgy. Na druhej strane bolo pre mňa veľkým prínosom a poznaním, ponorenie sa do hlbín mojich emócií a intuície a vytiahnuť z podvedomia na svetlo uvedomenia tie vzorce modely správania a myslenia, ktoré sú esenciálne pre úspech a poslanie v mojej novej práci.

Ďakujem Zuzke za oporu a trpezlivosť na tejto ceste, za pomocnú ruku ,ktorá tam bola stále, keď som to potreboval.“
René, Banská Bystrica, seminár WORK RESTART

„ĎAKUJEM za teba že si prišla do môjho života...cítim ťa aj keď si ďaleko ale viem že si....Teším sa na všetko čo ešte s tebou zažijú naše vnútra, na tvoje objatia na lásku a divokosť...Vďaka tebe viem tak veľa o sebe, zase maľujem, tancujem a tvorím svoj život, pracujem v tom čo milujem...som spokojná ja spokojná...spokojné všetko... ĎAKUJEM...vďačnosť a láska k tebe sa nedá prejaviť do písmen v klávesnici lebo oni necítia ale MY ÁNO..... a ešte som ti chcela aj keď asi 1OOO raz ale zase poďakovať....ja viem omieľam a musím... všetko je také iné odkedy si ty....toľko lásky som nikdy necítila...dokonca aj k človeku, ktorý raní a ublíži... prelejem slzy a potom cítim odpustenie. Je to zvláštne ale je to veľmi príjemné. Nevidím ho ako obeť, nemám potrebu sa ho dotknúť ani ísť za nim a nič mu nevysvetľujem on je tam ja tu.....ale cítim odpustenie.... ĎAKUJEM za dar žiť naučiť sa žiť šťastne... už si nevyčítam, že som nemožná, lebo som nervózna pred menzesom alebo že ráno som nemožná neviem vstať ale vstane môj milovaný muž a jemu to vôbec nevadí a žijeme v láske a mieri dávame jeden druhému pocit lásky a bezpečia ale zároveň aj slobodu, ktorá nás zbližuje......ja neviem toto je sen....stále žijem z akcií s Tebou, sú tak krásne!!!!! Zuzi tak Ťa ľúbim ...teraz keď to píšem tečú mi slzy po tvári. Slzy vďaky a lásky a pokory...
Saška, Martin

„Keď niekomu rozprávam o tvojej terapii a o Tebe používam tieto slová...riešila som svoje “problémy“ už kadejak kade s kým, aj so psychológmi...a terapeut Ti musí sadnúť, keď sa mu máš otvoriť. A Zuzička mi sadla úplne ako osoba, terapeut, žena.
Užila som v živote drogy rôzneho typu a môžem povedať, že táto terapia napriek tomu, že bola bez nich, bola veľmi podobná. Bola som v nejakom stave mimo mňa a dojazd-ako sa po drogách hovorí tomu stavu po-bol na terapii tiež značný, bolo mi navracanie, hlava bolela, brucho pichalo, až maternica. Zažila som reálne vyplavovanie tých vecí z tela, čo som si tam tak dlho držala. Niektoré veci mám hlboko v sebe a tie som ukázať nikomu nevedela... a Tebe to šlo zo mňa vydolovať ...Moc ďakujem, bola to riadna pecka
Zuzka, Martin, seminár VZŤAHY

„Keď som na seminár išla, vôbec som nevedela do čoho idem a čo mi to prinesie. Mala som strach a zároveň som bola zvedavá. Takéto niečo, som absolvovala prvý krát. Preto som rozmýšľala, načo tam vlastne idem, či mi to bude prijemné, či sa v tom nájdem, nevedela som, čo to so mnou spraví. A musím povedať, našla som sa v tom. A že, určite toto nie je môj posledný workshop u Teba.

Ak sa človek rozhodne na workshop ísť, môže tam prísť pre kopec vecí, ktoré ani nemal poňatie, že sa dejú, že existujú. Netuší prečo má ten problém, má pocit, že je neriešiteľný a tam sa mu vynoria úplne iné odpovede na otázky ako keď tam pred tým išiel. Ako keby odpovede, ktoré pred workshopom mal, sa zmenia, pochopí, pretože on sa zmení. A nájde riešenie. Prebieha tam skutočne veľké sebapoznanie.

Najsilnejší zážitok pre na bol, keď som na vlastné oči videla, ako dokážu ľudia zo seba dostať von tie vnútorné veci, ktoré ani netušia, že ich tam majú a čo im spôsobujú. Nielen, že som to videla na sebe ale aj na ostatných. A ako sa to dokáže potom uvoľniť a veľa vecí vyriešiť. Ako máme kopec vecí potlačených. A keď to z nás vychádza, je to veľmi úprimné. A presne tak ako si hovorila, v problémoch iných sa nájdeme aj my a odpovieme si sami. Bolo to celé tak skvele prepojené, že som vlastne uvidela a pochopila veci, bez toho aby som niečo robila. Som netušila, čím všetkým sa môžeme trápiť. A ako to vieme tiež dať preč...to bol najsilnejší moment pre mňa. Je to tak, že sa tam skutočne riešia veci a nielen že, ideme si pokecať o problémoch.

A tak si to robila, že Ty keď položíš otázku, tak to skratka z ľudí ide. Presne vieš, čo sa máš opýtať. A si taká spriaznená duša, žena, ktorej sa človek môže otvoriť bez toho aby mal pocit, že ide sám proti sebe, že môže dôverovať a zároveň nič nečaká...nič neťaháš od nikoho...položíš otázku a ide to...a keď nie, vieš k tomu dopomôcť...veľmi rýchlo sa to spúšťa...tá atmosféra, hudby, vône, zvončekov, bol sám od seba zážitok, tie sviečky, ten anjel už len ten priestor, čo si tam vytvorila, bol úžasný. A atmosféra tam bola veľmi príjemná.

Odporučila by som seminár mnohým ľuďom, čo tápajú životom, nevedia „kudy kam“ ...stratili odpovede, nevedia nájsť odpovede na otázky prečo a dejú sa im veci, točia sa v kruhu a nevedia z neho von... Naozaj ďakujem.
Barborka, Martin, seminár VZŤAHY

„Dala som si právo vidieť to pekné a zažiť to...Až sa bojím. Po seminári som sa cítila oveľa slobodnejšie, voľnejšie, nový pohľad na samú seba. Zuzka presne vedela, kde má ísť a pokiaľ ísť a čo z toho bude pre moje dobro. Čo z toho bolo? Nájdenie čiernej steny, veľkého kameňa, ktorého som sa konečne zbavila a dovolil mi slobodne dýchať. Našla vo mne zase ženu, ktorá chce byť ženou. Žiť šťastne, taká aká som ja. Veľmi sa mi páčil ten rituál, bol nádherný, bolo by fajn keby sme obradmi viac žili. To bielo, nevinnosť, otvorenosť, láska. Ak by som ho mala pomenovať jednou vetou:

KRÁSA, KTORÚ TREBA ZAŽIŤ. MYSLÍM TO VÁŽNE. FAKT TO ROBÍŠ PERFEKTNE.
Tinka, Martin, seminár VZŤAHY

„Zuzana Hazuchová, už len keď to meno píšem cítim ako mi niečo nežne hýbe krídlami v hrudi.. Veľa času ubehlo od prvého stretnutia a nikdy naň nezabudnem... a ďakujem za seba a za všetky ženy z Martina a blízkeho okolia že chodíš medzi nás a vedieš nás životom v láske a rešpekte z sebe samej... Pracuješ úžasne s každou ženou bez nejakých hodnotení a súdení...Každý človek sa v tvojej blízkosti cíti bezpečne....Stretávam tie ženy na ulici v meste na mojej joge a neustále sa ma pýtajú kedy už príde NAŠA Zuzka do Martina? Cítim a vidím sa ženy menia po stretnutiach s tebou... Ako mäknú a ako sa im mení život ale neskutočne... Sama som s tebou strávila nejednu chvíľu aj keď to nebolo vždy jednoduché a preliala som more sĺz... Pomohla si mi zo zdravím fyzickým ale hlavne duševným.“
Saška, Martin

„Cítila som sa veľmi príjemne. Bola tu úprimná, otvorená a inšpiratívna atmosféra. Veľmi oceňujem, že sa nešlo podľa nejakého „nemenného„ rozvrhu, ale vyciťovalo sa intuitívne, čo daná skupina potrebuje. A nebolo to len teoretické, ako sme bežne zvyknutí ale pretkané praktickými činnosťami, dokonca tvorivosťou, osobnými skúsenosťami...Bolo to veľmi pestré a zároveň nesmierne ženské a inšpiratívne !!! Super!!!
Gabika, Košice, seminár PRÁCA, PO KTREJ TÚŽIŠ 

“Určite by som ho odporúčala, lebo to bolo úplne iné. Neviem ako si na to všetko prišla. Dať to dokopy...Bol tam individuálny až terapeutický prístup, bolo to pútavé, nekonvenčné, plné neskutočne zaujímavých cvičení, silných „procesov“, reálne „púšťanie“ a  odstraňovanie blokov. Atmosféra sa nedá ani opísať, cítila som sa tam ako doma.

Určite by som išla aj do ďalšieho workshopu s tebou, lebo sú to nástroje s ktorými viem ďalej pracovať v reálnom živote, nájsť seba, iný pohľad na život, na problémy aj v nefinančnej oblasti. Mala som z teba pocit, že ťa to totálne napĺňa, že to žiješ.

Najväčší rozdiel medzi Tebou a čímkoľvek iným vidím v tom, že si sa na nás vedela totálne naladiť, nacítiť ako keby si o nás vedela všetko, pričom sme to ani mi netušili. S týmto som sa ešte nestretla. To nedokáže každý.
Zuzka, Banská Bystrica seminár WORK RESTART

„Na tomto seminári som zažil viac vecí viac techník viac metód, o ktorých som už počul. No niektoré veci boli celé úplne nové ...nemôžem povedať, že Zuzka používa toto a toto. Lebo z toho vie urobiť krásny celok a krásne to prepojiť. Veľmi sa mi páči že tam nechávaš veľkú mieru svojej intuície. Nemáš to kockato, teraz toto, teraz toto...ale je to o tom nacítení na konkrétneho človeka, s tým veľa robíš. A kto to nezažije nevie. Mne sa páčilo aj to, že sa nám Zuzka nesnažila vtlačiť nejaký svoj názor ale ukáže tým ľudom, čo majú v sebe a ten názor a riešenia majú v sebe a ty im ukážeš že kde ich v sebe majú. V určitých momentoch to bolo náročné. Dostať sa kde Ťa to nechce pustiť, také zákutia čo máme všetci a keď som sa tam už dostal bolo to zaujímavé, hrabať sa v tých hovienkach a potom ich dávať pekne preč...Páčilo sa mi pretavenie duchovnej stránky do reality, do reálneho života a tie súvislosti, ktoré sú medzi tým a keď ich zbadáš a máš tú priamu priamu skúsenosť zo semináru a potom sa to deje v reálnom živote tak je to úžasné. Zuzka je skvelý človek, vnímavá , reagujúca, empatická, vie zatlačiť keď treba aj keď to možno nie je príjemné v tom momente ale spraví to vtedy, keď je to fakt treba. A výsledok? Výsledok sa dostaví.“
Robko, Banská Bystrica

„Prednášky boli inšpiratívne, magické a hlboké pre mňa aj moje klientky a viem, že sa budeme stretávať pravidelne na ďalších a ďalších.... Prečo? Lebo to ako prednášaš a ako robíš terapie, ide z hĺbky a srdca a nič nie je viac. Nepozerať sa na ľudí len ako na nejaký „objekt“ ale počúvať ľudí očami, ušami a srdcom..... nehodnotiť, nesúdiť ale liečiť....to je to, čo ona robí a čím sa odlišuje. Ďakujem zato, že SI, ďakujem za seba aj svoje duše v okolí, ktoré ju mali možnosť zažiť...
Saška, Martin, prednáška pôrod a limbický odtlačok Martin

„Táto prednáška mi zmenila život. Je to tak .
Hlavne to, čo bolo po nej, mala som také otvorené dvere do mysle aj do srdca a veľa sa toho usporiadalo a aj preto som teraz taká vyrovnanejšia... a to som hľadala, takú rovnováhu a aj keď si v týchto veciach musí vždy človek pomôcť sám, občas potrebuje postrčiť alebo len milé slovo, uprimné objatie a takéto "malé veľké" gesta. V mojom prípade si to bola ty, ktorá si mi pomohla otvoriť presne tie dvere, ktoré som potrebovala a už to šlo potom samo a keby že ich neotvorím, asi doteraz mam problém spracovať to, že budem matka a že budem matka dcere. Zuzka, tak ako si ty mne od srdca, tak som ja tebe od srdca a určite nefalšované a spontánne určite si to zaslúžiš.“
Miriam, Martin, prednáška pôrod a limbický odtlačok

„Na stretnutie so Zuzkou na tému limbický otlačok som išla s veľkým očakávaním a zároveň som ani len netušila, čo mám čakať. Ťahalo ma tam. O téme som veľa nevedela ale z popisu akcie som vedela aspoň to, že to musím vyskúšať. Atmosféra na stretnutí bola veľmi príjemná, uvoľnená, Aj ja som sa tam cítila. Zuzka okolo seba šíri neuveriteľnú energiu. Tak ženskú, silnú, pozitívnu. To, čo som zažila bolo veľkolepé, silné, bol to preplesk ale aj poznanie seba, odpustenie si. Vďaka Zuzkinej intervenciI som znovu prežila zlý zážitok z detstva a mohla som si uvedomiť ako ma to dodnes podvedome ovplyvňovalo. Zistila som o sebe dôležitú vec. Ale je to cesta. Cítim, že ma čakajú zmeny, veľké veci a v ten deň, keď som bola na limbickom stretnutí som sa zmenila. Už nekričím na svoje deti. Už nemusím kričať aby ma bolo počuť. Ľúbim sa! Vďaka Zuzi.
Hanka, Zvolen, prednáška pôrod a limbický odtlačok

„Na Zuzkinu prednášku o pôrode a limbickom otlačku som šla predovšetkým zo zvedavosti a chuti po nových informáciách, keďže na prvý pôrod dcérky spomínam s láskou...vo veľa smeroch mi v pôrodnici vyhoveli a nenosím na duši žiadnu ťažkú spomienku na jeho priebeh...ale napriek tomu som veľa na prednáške pochopila a precítila. Nejde len o informatívnu prednášku ako skôr mi Zuzkine vedenie pripadá k zážitkovej terapii, kde sa mnohé odkryje aj na základe energií či konkrétneho stretnutie žien, ktoré sa zúčastnili. Veľmi ma oslovuje sedieť v kruhu na zemi v spojení s matkou prírodou a zdieľať zážitok z pôrodu či už nášho vlastného alebo nášho dieťaťa skrz druhú osobu...ktorej na začiatku povieme náš "príbeh" a ona ho zreprodukuje iným...je to iná forma prejavu nášho zážitku, keď ho hovorí niekto iní a preto máme tendenciu viac sa zahĺbiť do nášho pôrodného zážitku a prejaviť to podstatné. Zuzka je veľmi milá duša, od prvej chvíle som tušila, že pojde o veľkú "vec" lebo jej vílovská energia je mocná a určite zapôsobí na mnohých. ďakujem jej zo srdca za to, že prišla otvoriť aj naše srdcia, prípadné bôle prečistiť ale predovšetkým pomôcť nám ženám prežívať naše porody potomkov s oveľa väčším porozumením princípov a súvislostí a uvedomiť si to najdôležitejšie v živote každej ženy - materstvo a náš prerod v ženu matku.
Ďakujem Zuzi, že robíš tak krásnu prácu. Objímam ťa.
Lusy, Martin prednáška pôrod a limbický odtlačok

„Bolo zaujímavé zistiť ako ja, ako človek, vlastne fungujem. Na základe akých vzorcov. O čom limbický odltačok je a aký to má celé veľký vplyv na to, ako sa správam v istých situáciách. Zuzka a jej osobnosť tomu celému dala veľmi otvorenú a prijemnú atmosféru. Naozaj počúvala každého z nás srdcom a preciťovala nás. Časť s intuitívnym kreslením bola niečo pre mňa úplne nové. Sledovať svoje pocity na papieri a pochopiť samú seba....mala som zrazu na seba pohľad zvonku a pritom môj vlastný. Zuzka je pre mňa človek, pri ktorom by som sedela hodiny a počúvala ju ...a stále ma ku nej niečo ťahá. Dôverujem tomu čo hovorí a tomu čo robí. Dáva to pre mňa zmysel. Na prednáške som dostala presne tie informácie, ktoré som potrebovala a ešte oveľa viac :). Ďakujem.“ 
Gabika, Martin, prednáška pôrod a limbický odtlačok Martin

Pošlite mi e-mail a ostaneme v kontakte